pedikúra
 

Ceník pedikúry

Zaměření pedikúry Cena - Kč
Základní ošetření mediciální (suchou) metodou 350,-
Základní ošetření mokrou metodou
(ošetření kůže na ploskách nohou, stříhání nehtů)
280,-
Masáž nohou (cca 20 minut) 120,-
Ošetření zarůstajících nehtů (pomocí nehtových špon) 240,-
Lakování nehtů 50,-

Doporučuji pravidelnou péči o nohy, protože pouze pravidelná odborná péče pomůže zajistit zdravé a krásné nohy.

Pedikúra - mokrou i suchou metodou

Běžný každodenní život, vykonávání domácích a pracovních povinností zatěžuje naše nohy. Jsou unavené, trpí křečemi, bývají oteklé a bolavé.
Pokožka na nohou se moc nepromašťuje ani nezvlhčuje a bývá sušší. Může tak tvořit na některých místech silnou rohovou vrstvu – otlaky, nejčastěji na patě či hraně palce.

Až 80% všech problémů nohou je z důsledků nevhodné obuvi – kuří oka, bolest paty, těsná a špatně padnoucí obuv, vysoké podpatky, patologie nohy, zvýšená sportovní aktivita, dermatomykóza, používání tlustých ponožek a uzavřené obuvi, zvýšené pocení nohou.
Odstranění těchto problémů vyžaduje profesionální péči pedikérky a dodržování domácí péče.

Když máme nohy dobře ošetřené a hýčkáme si je, nebolí nás, netěžknou, v noci klidně spíme aniž by nás obtěžovaly křeče v lýtkách a nemáme potíže se zatvrdlou kůží na patách.

U nás máte na výběr z několika druhů pedikúr:

  • mokrá (lázeňská) pedikúra
  • suchá (mediciální, přístrojová) pedikúra
  • kombinovaná pedikúra (mokrá + suchá)

Při pedikúře jde v první řadě o zdraví nohou, ale také estetický vzhled hraje neméně důležitou roli. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, ženy i muže.

Základní procedura obsahuje lázeň, odstranění zrohovatělé kůže, promaštění chodidel vhodným přípravkem dle typu pokožky a trvá kolem 60 minut.
Výbornou doplňkovou péčí je perličková koupel, masáž lýtek a chodidel (odstraňuje otoky a pocit těžkých nohou), reflexní masáž plosek nohou (stimuluje přes plosky nohou orgány celého těla).

 

Mediciální - lékařská suchá pedikúra

Suchá pedikúra je procedura, při které je pokožka nohou ošetřena bez předchozího namočení nohou ve vodě.
Provádí se pomocí přístroje se speciálními brusnými kotoučky, které šetrně a kvalitně odstraní tvrdou kůži, hlavně na patách až do hladka a praskliny v kůži vyhladí.
Pedikúra prováděná přístrojem pro mediciální pedikúru je maximálně šetrná, nekrvavá, protože obrušování kůže je přirozený fyziologický způsob odstranování staré a zrohovatělé kůže.
Dají se bezbolestně odstranit zarůstající nehty, kuří oka i povrchové bradavice.

Medicinální pedikúru nabízím svým klientům, hlavně DIABETIKŮM, ale také klientům se zdravotními problémy - zarůstající nehty, otlaky na patách a palcích nebo hluboké praskliny v kůži.