indická masáž
 

Ceník masáže

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen
a horní části paží (odstaňuje stres,
bolesti hlavy, harmonizuje organizmus)
cca 60′ 430,-

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy pramení z bohaté mezigenerační tradice, která se praktikuje v životě Indů už tisíce let. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

Je vhodná pro dobrý spánek, při problémech s padáním vlasů, při bolestech hlavy - migrénách. Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je také označovaná jako antistresová masáž: pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí, uvolňuje pohyb v ramenou a šíji.

Tato procedura je pacientovi prováděna v sedě. Hlava je masírována od čela směrem k temeni malými krouživými pohyby. Nakonec je masírován krk. Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, která Vás zbaví obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovuzrození.

Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.

Její účinek není jen fyzický, působí i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.

Indická masáž hlavy - starodávné řešení chorob moderní doby