havajská masáž
 

Ceník masáže

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Relaxační masáž, stimulující krevní oběh cca 90′ 670,-

Havajská masáž Lomi Lomi

"LOMI LOMI" je jednou z nejoblíbenějších masáží na celém světě, odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Vychází z plynulých technik, které svou rytmikou, a energetickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Přirozenou součástí této masáže je exotická aromaterapie, umocňující pocit klidu a pohody.

Svými relaxačními účinky je velmi oblíbená, vychází z jemných a plynulých technik z Havajských ostrovů, založená na rytmických technikách, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly.

Masáž probíhá vleže na břiše, jako první se masírují nohy zezadu, následují záda, jako poslední přichází hlava. Na rozdíl od klasické masáže jsou některé prvky obohaceny o masáž předloktími. Důležitý je také rytmus masáže. Tradiční pojetí ukazuje na určitou podobnost tanci, pohyby jsou jednoduché a ladné.

Účinky masáže:

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxuje a harmonizuje
  • odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
  • uvolňuje kloubní spojení
  • pomáhá detoxikaci organismu

Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, která Vás zbaví obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovuzrození.