dornova metoda
 

Ceník masáže

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Jemné napravení kloubů a obratlů (uvolňuje fyzické a psychické bloky) cca 60′ 600,-

Dornova metoda

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění. Po navrácení kloubů a obratlů do původní polohy pacienti pociťují okamžitou úlevu se současným zprůchodněním energetických drah.

Tato bezpečná metoda se provádí volným a přirozeným pohybem vyšetřovaného a jemným tlakem palců, nebo celé ruky terapeuta. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům. Používají se pouze volné a přirozené pohyby, ošetřovaná osoba se nemusí bát prudkých a násilných pohybů, kdy by mohlo dojít k úrazu. Metoda je bezbolestná.

Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, jako je např. rozdílná délka končetin, zkrácení svalů nebo výrony způsobené nehodami.

Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je individuální, již po dvou ošetřeních se může dostavit úleva. V těžkých případech se však požadovaný efekt může dostavit až za několik měsíců. K tomu, aby byly účinky trvalé, je nutné odstranit nesprávné pohybové návyky.

Jaké problémy Dornova metoda umí řešit:

  • problémy v oblasti dolních končetin
  • problémy oblasti horních končetin
  • problémy v oblasti zad
  • problémy v pánevní oblasti
  • problémy v oblasti šíje a hlavy

Po ošetření se celá terapie může doplnit takzvanou Breussovou masáží, a tím prohloubit uvolnění celého těla.