Masáže - Lenka Fornůsková

O mě

Jmenuji se Lenka Fornůsková.
Provádím sportovní a rekondiční masáž, indickou masáž hlavy, havajskou masáž, Breussovu, Dornovu masáž a Reiki.
Jsem majitelkou několika certifikátů a osvědčení.

Přijďte si prožít příjemnou masáž za zvuku relaxační hudby která Vás oprostí od všedních problémů a navodí pocit uvolnění. Ráda se postarám o zdraví a krásu Vašeho těla.

Zdravotní cvičení.

Zdravotni cvičení je speciálně zaměřené cvičení, které může sloužit ke zlepšování fyzické kondice, redukci nadváhy, protažení zkrácených svalů, či nácviku správného držení těla.

Cvičení odstraňuje svalovou dysbalanci, ztuhlé a ochablé svalstvo a zkrácené šlachy celého těla, pomáhá obnovovat správné držení těla a rovnováhu.

Je vyhledáváno zejména těmi, kdo mají problémy s určitými partiemi těla.
Nejčastěji je to bolest zad, která může vzniknout fyzickou námahou, prochladnutím, ale také zde hrají úlohu psychické problémy provázené negativními emocemi.
Dále je to nedostatek pohybu v důsledku čeho vznikají právě ochablé svaly a zkrácené šlachy.

Cílem cvičení je obnovit oslabené funkce, odlehčit přetížené, posílit slabé, uvolnit ztuhlé a zapojit nevyužívané svaly, dále naučit se speciální cviky na správné držení těla, správným pohybovým návykům a odstranit různé dysbalance a pohybové návyky.
Toto se děje za účasti aktivace mozku, jako řídícího centra veškerých dějů v organismu. Cvičení přináší také pozitivní vliv na ostatní systémy organismu.

Zdravotní cvičení je velmi vhodné pro lidi se sedavým zaměstnáním, bolestmi zad, nadváhou, vadným držením těla, při poruchách koordinace pohybů, nebo pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici do vysokého věku.

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Zdravotní cvičení
(na posílení ochablého a ztuhlého svalstva a zkrácených šlach těla)
cca 60′
3 - 4 osoby
á 60,-