Masáže - Lenka Fornůsková

O mě

Jmenuji se Lenka Fornůsková.
Provádím sportovní a rekondiční masáž, indickou masáž hlavy, havajskou masáž, Breussovu, Dornovu masáž a Reiki.
Jsem majitelkou několika certifikátů a osvědčení.

Přijďte si prožít příjemnou masáž za zvuku relaxační hudby která Vás oprostí od všedních problémů a navodí pocit uvolnění. Ráda se postarám o zdraví a krásu Vašeho těla.

Tělové a ušní svíčky.

Tělové svíce představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Jsou vyráběny ručně z proužku čisté bavlny, včelího vosku a kurkumy. Právě včelí vosk má schopnost zmírnit zánět, jeho složení prodlužuje čas hoření a zvyšuje účinnost svíce.

Používají se nejenom k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů a otoků. Jejich použitím uvolníme místa sužované bolestí, zbavíme tělo hlenů, odstraníme migrény.
Svíce vytahuje materii z oblasti 5cm ze stran i hloubky postiženého místa. Výborně se hodí pro zmírnění vnitřních otoků a cyst, odstraňují negativní emoce z těla.

Masáže Lenka

Použití:

Tělové svíčky jsou vyráběny z bavlny, včelího vosku (pro alergiky je v nabídce místo včelího vosku parafín), kurkumy a esenciálních olejů. To, že obsahují kurkumu, zaručuje jejich silný protizánětlivý účinek.
Trychtýřovitě zavinuté plátno namočené do včelího vosku umožňuje vytvoření komínového efektu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný i zaschnutý maz a vytvořený komínový efekt ho pod tlakem „vysaje“ na stěnu svíčky. Tím se uvolní vzniklá blokace v toku energie těla.

Tělové svíčky se doporučuje aplikovat přímo na bolestivé místo, v oblasti břicha situujeme svíci do pupíku.
Ušní svíčky aplikujeme vždy na obou stranách, a to i tehdy, když potíže jsou jednostranné! Při aplikaci ušních svíček se musí svíčka zastrčit do ucha.
Při aplikaci vyčkáme, dokud svíčka neuhoří ke značce, pak v připravené skleničce vody uhasíme. Účinek svíčky můžeme zvyšovat pokud v průběhu aplikace kůži kolem místa aplikace jemnými pohyby masírujeme. Masírujeme vždy ve směru hodinových ručiček. Je užitečné po aplikaci svíčky pacienta 10-15 minut ponechat v klidu vleže.

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Diagnostika, aplikace svící do 60′ 330,-
Masáže Lenka