Masáže - Lenka Fornůsková

O mě

Jmenuji se Lenka Fornůsková.
Provádím sportovní a rekondiční masáž, indickou masáž hlavy, havajskou masáž, Breussovu, Dornovu masáž a Reiki.
Jsem majitelkou několika certifikátů a osvědčení.

Přijďte si prožít příjemnou masáž za zvuku relaxační hudby která Vás oprostí od všedních problémů a navodí pocit uvolnění. Ráda se postarám o zdraví a krásu Vašeho těla.

Reiki.

Jde o pomalou, jemnou, energetizující terapii, navozující příjemné pocity a uvolnění. Je ji možné aplikovat samostatně nebo na závěr po jakékoliv masáži. Po terapii je nutné odpočívat 15 minut.

Cílem zákroku je doručit tělu životadárnou univerzální energii reiki a povzbudit organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci. Přestože jsou někteří lidé velmi skeptičtí, je prokázáno, že regenerační schopnost lidského organismu je téměř zázračná, jen je zapotřebí mu dodat správné impulsy.

Ilustrační foto

Příznivé účinky reiki:

  • odpočinek a uvolnění stresu všedního dne
  • regenerace a posílení imunity
  • podpora při léčbě zdravotních problémů
  • obnova fyzických a duševních sil

Základní reiki trvá minimálně 30 min, rozšířená pak okolo hodiny. Na terapii je dobré preventivně přijít jednou za 4-6 týdnů, při konkrétních potížích docházejí klienti zpočátku jednou nebo dvakrát za 14 dní, dokud se jejich stav nestabilizuje.
Vynikajících výsledků dosahuje kombinace reiki s klasickou masáží zad a šíje, která umožní lepší a efektivnější využití energie reiki v těle klienta.

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Harmonizace těla přikládáním rukou
(působí na všech energetických úrovních)
cca 60′ 330,-