Masáže - Lenka Fornůsková

O mě

Jmenuji se Lenka Fornůsková.
Provádím sportovní a rekondiční masáž, indickou masáž hlavy, havajskou masáž, Breussovu, Dornovu masáž a Reiki.
Jsem majitelkou několika certifikátů a osvědčení.

Přijďte si prožít příjemnou masáž za zvuku relaxační hudby která Vás oprostí od všedních problémů a navodí pocit uvolnění. Ráda se postarám o zdraví a krásu Vašeho těla.

Reflexologie nohy.

reflexologie

Reflexní terapie je doplňkovou terapií, která aplikuje tlak na nohy a tím léčí řadu zdravotních potíží. Navozuje duševní pohodu a optimální zdraví.

Nohy jsou považovány za zrcadlo těla a tlak na přesná místa (reflexní body) podporuje léčbu jim odpovídajících částí těla. Je vhodná ke zmírnění dlouhotrvajících i náhle vzniklých potíží a také jako podpůrná a doplňková metoda ortodoxní léčby nebo jako první pomoc.

Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Reflexní masáž nohou od chodidel po kolena se zaměří speciálně na plošky chodidel, jejichž prostřednictvím lze pozitivně ovlivňovat správné funkce těla.
Tato procedura začíná krátkou koupelí nohou a poté příjemnou masáží. Pomáhá navodit stav hlubokého uvolnění, odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky.

Všechny části těla propojuje energie, která proudí tělem. Ve stavu nemoci nebo nepohody se tyto blokují. Působením na tyto kanály na nohou se opět odblokují a umožní energii volně proudit.

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Reflexologie nohy cca 45′ 300,-