Masáže - Lenka Fornůsková

O mě

Jmenuji se Lenka Fornůsková.
Provádím sportovní a rekondiční masáž, indickou masáž hlavy, havajskou masáž, Breussovu, Dornovu masáž a Reiki.
Jsem majitelkou několika certifikátů a osvědčení.

Přijďte si prožít příjemnou masáž za zvuku relaxační hudby která Vás oprostí od všedních problémů a navodí pocit uvolnění. Ráda se postarám o zdraví a krásu Vašeho těla.

Havajská masáž - LOMI LOMI.

"LOMI LOMI" je jednou z nejoblíbenějších masáží na celém světě, odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Vychází z plynulých technik, které svou rytmikou, a energetickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Přirozenou součástí této masáže je exotická aromaterapie, umocňující pocit klidu a pohody.

Svými relaxačními účinky je velmi oblíbená, vychází z jemných a plynulých technik z Havajských ostrovů, založená na rytmických technikách, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů.
Pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly.

Masáž probíhá vleže na břiše, jako první se masírují nohy zezadu, následují záda, jako poslední přichází hlava. Na rozdíl od klasické masáže jsou některé prvky obohaceny o masáž předloktími. Důležitý je také rytmus masáže. Tradiční pojetí ukazuje na určitou podobnost tanci, pohyby jsou jednoduché a ladné.

Masáže Lenka

Účinky masáže

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxuje a harmonizuje
  • odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
  • uvolňuje kloubní spojení
  • pomáhá detoxikaci organismu

Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, která Vás zbaví obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovuzrození.

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Relaxační masáž, stimulující krevní oběh cca 90′ 620,-