Masáže - Lenka Fornůsková

O mě

Jmenuji se Lenka Fornůsková.
Provádím sportovní a rekondiční masáž, indickou masáž hlavy, havajskou masáž, Breussovu, Dornovu masáž a Reiki.
Jsem majitelkou několika certifikátů a osvědčení.

Přijďte si prožít příjemnou masáž za zvuku relaxační hudby která Vás oprostí od všedních problémů a navodí pocit uvolnění. Ráda se postarám o zdraví a krásu Vašeho těla.

Dornova metoda.

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění.
Po navrácení kloubů a obratlů do původní polohy pacienti pociťují okamžitou úlevu se současným zprůchodněním energetických drah.

Masáže Lenka

Tato bezpečná metoda se provádí volným a přirozeným pohybem vyšetřovaného a jemným tlakem palců, nebo celé ruky terapeuta. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům. Používají se pouze volné a přirozené pohyby, ošetřovaná osoba se nemusí bát prudkých a násilných pohybů, kdy by mohlo dojít k úrazu. Metoda je bezbolestná.

Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, jako je např. rozdílná délka končetin, zkrácení svalů nebo výrony způsobené nehodami.

Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je individuální, již po dvou ošetřeních se může dostavit úleva. V těžkých případech se však požadovaný efekt může dostavit až za několik měsíců. K tomu, aby byly účinky trvalé, je nutné odstranit nesprávné pohybové návyky.

Zaměření masáže Doba - min. Cena - Kč
Jemné napravení kloubů a obratlů
(uvolňuje fyzické a psychické bloky)
cca 60′ 500,-